niedziela, 08 stycznia 2006
Greys Anatomy - Chirurdzy


Chirurdzy sa serialem z gatunku dramatyczno obyczajowego. Akcja rozgrywa sie w jednym ze szpitali w Seattle na oddziale chirurgii. Fabuła skupia sie na piątce młodych stażystów i ich przełożonych. Główna bohaterką jest Meredith Grey (Ellen Pompeo).

Inni lekarze to:

Dr Cristina Yang   -   Sandra Oh  
Dr Isobel "Izzie" Stevens   -   Katherine Heigl 
Dr George O'Malley   -   T.R. Knight
Dr Alex Karev  -   Justin Chambers
Dr Derek Shepherd   -   Patrick Dempsey
Dr Miranda Bailey   -   Chandra Wilson
Dr Preston Burke   -   Isaiah Washington 
Dr Richard Webber   -   James Pickens Jr.
  

sobota, 07 stycznia 2006
FAQ

Serial Grey's Anatomy - Chirurdzy miał swoją premierę w USA 27 marca 2005 roku. Jest nadawany na amerykańskim kanale ABC. Do tej pory wyemitowano tam 12 odcinków drugiego sezonu.

W Polsce serial był już nadawany jakiś czas temu. Od 8 stycznia Polsat będzie puszczać pierwszy sezon, na który składa się 9 odcinków. Nie wiadomo dokładnie kiedy Polsat wyemituje u nas drugi sezon, jest to zależne od oglądalności.

12:54, tom201 , faq
Link Komentarze (9) »
Nominacje dla Chirurgów

Ogłoszono nominacje do nagród Producers Guild Awards (PGA) przyznawanych przez amerykańskie zrzeszenie producentów filmowych.  Grey's Anatomy będzie rywalizować w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. Inne seriale nominowane w tej kategorii to: 24 godziny, Boston Legal, Lost i Sześć stóp pod ziemią.

Obsada aktorska serialu powalczy także o nagrodę Screen Actors Guild (SAG), przyznawanych przez amerykańskie zrzeszenie aktorów. Serial będzie walczyć w kategorii Najlepszy zespół aktorski i będzie rywalizował z The Closer, Lost, Sześć stóp pod ziemią i The West Wing.

piątek, 06 stycznia 2006
Chirurdzy na Polsacie!!!

Chirurdzy wracają do Polsatu! Stacja powtarza pierwszy sezon w każdą niedzielę o godz. 21:00, zaczynając od 8 stycznia. Super!

Witam fanów Grey's Anatomy - Chirurdzy
Hej, właśnie stworzyłem tego bloga o GA bo bardzo ale to bardzo lubię ten serial i obiecuję Wam, że na tym blogu będą pojawiać się newsy dotyczące serialu, spoilery, plotki o aktorach, streszczenia odicnków i inne rzeczy związane z serialem. Zapraszam.
1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75
 
POLECAMY