niedziela, 23 marca 2008
3x25 Didn't We Almost Have It All

Premiera na Polsacie we wtorek 25.03 o godzinie 1:05

Odnalazł się zaginiony podróżnik. Jego stan jest krytyczny. Dr Webber poznaje sekret byłej żony, Adele. Pomimo że się rozstali, wspiera ją. Ordynator nareszcie wyznacza następcę. W szpitalu pojawia się młody mężczyzna Jeff Pope, który poszukuje swojej zaginionej żony, będącej w ciąży. Burke czeka na Cristinę przed ołtarzem. Przyjaciele spotykają się w kościele. W Seattle Grace Hospital zjawiają się nowi stażyści.

W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
sobota, 15 marca 2008
3x24 Testing 1-2-3

Premiera na Polsacie 18.03 o godzinie 23.30

Do szpitala trafiają trzej amatorzy wspinaczki górskiej z poważnymi odmrożeniami. Callie zauważa coraz więcej oznak, że Izzie i jej męża łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Alex jest rozczarowany, gdy odkrywa, że Ava go okłamała. Thatcher Grey zjawia się niespodziewanie, by raz jeszcze obarczyć córkę, Meredith, odpowiedzialnością za śmierć żony. Zaprzyjaźniony barman, Jeremy, i jego życiowy partner proszą Addison o pomoc w adopcji dziecka nastolatki, które ma wkrótce przyjść na świat.

W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
sobota, 08 marca 2008
3x23 The Other Side of This Life (Part 2)

Premiera na Polsacie 11.03 o godzinie 23.45

Addison kontynuuje pobyt w prywatnej klinice przyjaciół. Służy im doświadczeniem medycznym, gdy ich ciężarna podopieczna, Lisa, zaczyna przedwcześnie rodzić i pojawiają się komplikacje. Meredith opiekuje się Susan drugą żoną jej ojca, i okazuje się, że dolegliwości, z którymi trafiła ona do szpitala, są objawem czegoś znacznie poważniejszego. Jej stan gwałtownie się pogarsza. Ava twierdzi, że wciąż nie odzyskała pamięci. Derek decyduje się operować jej mózg. Preston ma już dość wtrącania się matki w przygotowania do ślubu z Christiną.
niedziela, 02 marca 2008
3x22 The Other Side of This Life (Part 1)

Premiera na Polsacie 4.03 o godzinie 23.25

Addison jedzie do Los Angeles, gdzie jej przyjaciółka ze studiów Naomi (Merrin Dungey) razem z byłym mężem Samem (Taye Diggs) prowadzą prywatną klinikę. Poznaje pracujących tam lekarzy: Pete'a (Timothy Daly), Violet (Amy Brenneman) i Coopera (Paul Adelstein) i przystojnego recepcjonistę Della (Chris Lowell). Addison zwierza się przyjaciółce ze swoich problemów. Opowiada jej o powodach tej podróży. Cristina z przerażeniem odkrywa, że jej matka i przyszła teściowa (Diahann Carroll) postanowiły zorganizować jej i Prestonowi perfekcyjne wesele. Burke'owi także nie podoba się ten pomysł. Meredith obawia się, że Derek nie będzie chciał już do niej wrócić. Jej miłosne rozterki schodzą jednak na dalszy plan, gdy dowiaduje się, że do szpitala trafiła Susan (Mare Winningham), druga żona jej ojca. Okazuje się, że stan kobiety jest znacznie poważniejszy, niż początkowo wydawało się lekarzom. Odcinek specjalny z udziałem gwiazd popularnych seriali.

W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
niedziela, 24 lutego 2008
3x21 Desire

Premiera na Polsacie 26.02 o godzinie 23.25

Stażyści przygotowują się do egzaminów. Preston nalega, by Cristina zajęła się przygotowaniami do ślubu. Callie zaczyna podejrzewać, że George ma romans z Izzie. Rywalizacja o stanowisko ordynatora wciąż trwa. Gdy więc przewodniczący rady szpitala, Larry Jennings, trafia na chirurgię, wszyscy kandydaci spieszą mu z pomocą. Okazuje się, że Jenningsowi bardzo zależy na dyskrecji. Nabawił się bowiem pewnej nieprzyjemnej choroby, a jego asystentka i wieloletnia kochanka obawia się, ze mógłby ją zarazić. Addison zakłada się z Markiem - zostanie z nim, jeśli on nie zdradzi jej przez dwa miesiące. Alex martwi się o Avę - swoją podopieczną w zaawansowanej ciąży, która cierpi na amnezję. Na oddział trafia młody pacjent. Wskutek choroby, która początkowo wyglądała zupełnie niegroźnie, zagrożone jest jego życie. Zajmują się nim dr Bailey i dr Shepherd. Derek zastanawia się, czy powinien odjeść od Meredith.

W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
sobota, 16 lutego 2008
3x20 Time After Time

Premiera na Polsacie 19.02 o godzinie 23.40

Marlow rywalizuje z Burke'em o względy Cristiny. Proponuje jej, by asystowała mu przy transplantacji. Susan Grey odwiedza Meredith. Wszyscy zauważają, że Izzie stara się wyglądać uwodzicielsko. W przeciwieństwie do niej żona George'a, Callie po całonocnym dyżurze prezentuje się fatalnie. Rekonstrukcja twarzy niezidentyfikowanej kobiety w ciąży, która przeżyła katastrofę promu, przynosi zaskakujące rezultaty. Lekarze zaczynają podejrzewać, że pacjentka mogła stracić pamięć jeszcze przed tragedią w porcie. Alex robi wszystko, by pomóc jej w odzyskaniu tożsamości. Derek stara się o posadę ordynatora.


W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
poniedziałek, 11 lutego 2008
3x19 My Favorite Mistake

Premiera na Polsacie 12.02 o godzinie 23.25

Izzie i George'a dręczą wyrzuty sumienia po wspólnie spędzonej nocy. Wcześniej kobieta próbowała przekonać go, że popełnił błąd, żeniąc się z Callie. Także ojciec Callie uważa, że ich małżeństwo to pomyłka. Nie podoba mu się, że jego córka tak szybko wyszła za mąż. Zjawia się w szpitalu, by poznać swojego zięcia. Ma także prezent dla młodej pary - składa im propozycję nie do odrzucenia. Rozpoczyna się operacja rekonstrukcji twarzy kobiety w zaawansowanej ciąży. Lekarze wierzą, że zabieg ten pozwoli ustalić jej tożsamość. Za sprawą ekscentrycznego profesora Marlowa walka o stanowisko ordynatora nabiera tempa. Na oddział trafia pacjentka, sparaliżowana od szyi w dół. Z powodu swojego kalectwa jest całkowicie zależna od córki.


W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastuny tego odcinka.
środa, 06 lutego 2008
3x18 Scars and Souvenirs

Premiera na Polsacie 5.02 o godzinie 23.35

Dzięki opiece Aleksa kobieta w zaawansowanej ciąży, której tożsamości nie udało się do tej pory ustalić, powoli wraca do zdrowia. Dokor Crawford przylatuje z Nowego Jorku do Seattle. Liczy na pomoc doktora Shepherda. Wierzy, że może on uratować jej życie. Do szpitala trafia weteran wojny koreańskiej. Okazuje się, że w jego ciele tkwi jeszcze kula z tamtych czasów. Do zespołu chirurgów dołącza znany specjalista, ekscentryczny profesor Colin Marlow. Wydaje się, że będzie startował w konkursie na stanowisko ordynatora. Nie podoba się to Cristnie. Burke jest oburzony zachowaniem Marlowa wobec swojej narzeczonej. Susan Grey próbuje zbliżyć się do Meredith. Wydaje się, że jest szansa, by doktor Grey w końcu zaakceptowała żonę swojego ojca.


W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastuny tego odcinka.
wtorek, 29 stycznia 2008
3x17 Some Kind of Miracle

Premiera na Polsacie 30.01 o godzinie 00:10

Chirurdzy z ordynatorem na czele robią, co mogą, by przywrócić Meredith do życia, ale bez rezultatu. Wszyscy przygotowują się na najgorsze. Zrozpaczony Derek uświadamia sobie, że kobieta już wcześniej próbowała się utopić. Stan Ellis, matki Meredith, gwałtownie się pogarsza. Nieoczekiwanie budzi się po operacji pacjentka w zaawansowanej ciąży, której ciało podczas katastrofy promu zostało zmasakrowane. Niczego nie pamięta.


W "więcej" muzyka, zdjęcia i zwiastun tego odcinka.
wtorek, 22 stycznia 2008
3x16 Drowning on Dry Land

Premiera na Polsacie 22.01 o godzinie 23:20

Meredith zniknęła podczas akcji ratunkowej po kolizji w zatoce, ale początkowo jedynie Cristina niepokoi się o nią - traktuje ją jak siostrę i jej jako pierwszej pragnie powiedzieć o swoich zaręczynach. Ale ofiar w tej katastrofie jest tak wiele, że ratownicy już nie panują nad sytuacją - ilość potrzebujących przytłacza nawet osobę tak zazwyczaj opanowaną, jak Alex. Odnaleziona przez niego, zmasakrowana kobieta w zaawansowanej ciąży jest na granicy życia i śmierci. Natychmiastowej operacji wymaga też matka kilkuletniego chłopca, ale odmawia, dopóki nie odnajdzie się jej synek...

Izzie walczy o życie mężczyzny, który został przygnieciony przez samochód na promie. Jego przyjaciele nie pozwalają jej odejść, chociaż sytuacja wydaje się beznadziejna. Nie mogą go zabrać do szpitala, więc Izzie na miejscu i bez sterylnych narzędzi chirurgicznych musi go operować... Derek spostrzega na nabrzeżu dziewczynkę, która towarzyszyła Meredith, i odkrywa, co stało się z jego ukochaną. Nie wiadomo, jak długo Meredith przebywała pod wodą. Czy jeszcze żyje?


W "więcej" muzyka i zdjęcia z tego odcinka.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
POLECAMY